Czarter jachtów w Grecji – przy pomocy pośrednika!

Czarter jachtów w Grecji – przy pomocy pośrednika!

Czarter jachtów nie jest już dzisiaj niczym niezwykłym i niemal jak grzyby po deszczu z każdym dniem pojawiają się nowe, profesjonalne firmy świadczące usługi czarteru jachtów. Czy mają one jakąś przewagę nad czarterem jachtu od prywatnych właścicieli? Czy czarter jachtów w Grecji opiera się wyłącznie na działalności pośredników?

Czartery jachtów w Grecji

Już na samym początku trzeba wspomnieć, że Grecja jest jednym z krajów, które postawiły na aktywny rozwój infrastruktury żeglarskiej na swoich wybrzeżach, a tym samym jest to jeden z najlepszych krajów dla fanów żeglarstwa. Grecja wyróżnia się niskimi opłatami portowymi, urozmaiconą linią brzegową oraz licznymi tawernami i knajpami w okolicach punktów cumowania jachtów.

Czarter przez pośrednika?

Czarter przez pośrednika w stosunku do czarteru od osób prywatnych ma tą zaletę, że w przypadku jakichkolwiek awarii łodzi i jej uszkodzeń możemy liczyć przeważnie na podstawienie drugiej, identycznej łodzi. W przypadku czarteru od prywatnych osób z reguły musimy przerwać wakacje i spędzić je w inny sposób niż na wodzie.

Czarter jachtów w Grecji w większości przypadków opiera się właśnie na działalności pośredników, którzy czarterują jednak nie tylko własne jachty, ale również jachty należące do prywatnych osób. Klienci podpisują jednak umowę bezpośrednio z pośrednikiem i to on jest odpowiedzialny za dbałość o stan danej łódki.

Podsumowując, czarter przez pośredników jest najbezpieczniejszą formą czarteru jachtów w Grecji i innych miejscach świata.

forbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *